שיש סינטטי

שיש סינטטי

שיש סינטטי הינו אחד מסוגי השיש הנפוצים ביותר כיום במטבחים וחדרי אמבטיה. מפאת תכונותיו הייחודיות, עמידות לשריטות ואיטום לנוזלים ורגישות נמוכה יחסית לכתמים, כמו גם מגוון רחב של גוונים ועיצובים, הפכו את השיש הסינטטי לשיש המועדף על ידי רוב הלקוחות לשימוש במשטחי מטבח וחדרי אמבטיה.

לוחות השיש מורכבים מגבישי קוורץ טבעי במגוון גדלים וגוונים על פי העיצוב והדגם. אל הקוורץ מוספים פיגמנטים ופולימרים שרפים המשמשים כחומר דבק. התערובת נדחסת ללוחות בלחץ גבוה ליצירת אחידות והרחקת בועות אויר ולבסוף הלוחות מוקשים בחום. המוצר המוקשה מלוטש לעובי נדרש על פי דרישות הלקוחות ולגימור פני השטח.

בארץ ניתן לרכוש אבן סינטטית ממגוון של יצרנים ויבואנים שנבדלים בניהם באיכות ובמוניטין. הבולטים בניהם הם אבן קיסר,  SILISTONE, ו-  K-STONE . לוחות שיש אלה מיוצרים במגוון רחב של צורות וגוונים ומספקים ללקוח גמישות רבה בעיצוב המוצר או החלל שבו מורכב משטח השיש. השיש הסינטטי מספק יתרונות רבים ובכלל זה חוזק וגמישות, עמידות בפני שריטות וכתמים, והעדר צורך בשימוש בחומרי איטום. בנוסף קיים בשוק מגוון גדול של גוונים ועיצובים של מוצרי שיש סינטטי המאפשרים לכל לקוח ומעצב מגוון אפשרויות רחב לעיצוב המטבח או חדר האמבטיה.

על פי צרכי הלקוח וטעמו האישי ביכולתנו לספק ללקוח מגוון דגמים רחב ממגוון ספקים מובילים תוך הקפדה על איכות המוצר.