שיש באשדוד

אם אתם משפצים או בונים וצריכים שיש איכותי לבית או למשרד – מוזמנים פשוט לצלצל ונדאג שתקבלו שירות באיכות ומחיר!

לפרטים צרו קשר

טלפון: 08-8534089 נייד: 050-9220709
רח' העבודה 7, אשדוד
אימייל: omerlevin@bezeqint.net
אתר: http://danor-ashdod.co.il/

 

מחפשים שיש באשדוד והסביבה? שיש באשדוד זה שיש דנור, כל סוגי השיש לבית, טלפון ראשי: 08-8534089, נייד: 050-9220709

בשיש דנור אנחנו מבצעים מגוון רחב של מוצרים, מטבחים, חדרי אמבטיה, פרויקטים מיוחדים מעוצבים, משטחי שיש למטרות שונות (כמו איים, שולחנות ותצוגות), חיפויים מקומיים של משטחי קיר ונישות, מדרגות, קופינג לחלונות ומעקות ועוד. אנו מנוסים במגוון רחב של סוגי שיש, טבעיים ומלאכותיים, ומספקים את כולם ברמת גימור גבוהה.

כל מוצר מותאם מיטבית לפי צרכי הלקוח. אנחנו מספקים ייעוץ מקצועי מיטבי על מנת לסייע ללקוח בבחירת סוג השיש המתאים לצרכיו ובמידת הצורך מבוצע תאום מדויק עם הלקוח או נציגיו המקצועיים (אדריכל ומעצב פנים) של התכנון עצמו.

ניסיוננו המגוון וארוך השנים מאפשר לנו לשמש כיד ימינו של הלקוח או המעצב/אדריכל בכל סוגיה הקשורה לשימוש באבן שיש, טבעית או סינטטית.

העבודה 7, אשדוד
טלפון: 08-8534089
נייד: 050-9220709
אימייל: omerlevin@bezeqint.net

 

היי כאן עומר דנור

http://danor-ashdod.co.il/

שיש דנור בהנהלתי הינו ומוותיקי העסקים בתחום השיש באזור אשדוד. ריימונד לוין, אביו של עומר לוין, החל לפעול בתחום השיש לפני 37 שנים ברמת השרון. בשנת 1992 העביר ריימונד את פעילותו לאשדוד ומאז, ללא הפסקה, פועל העסק באשדוד. לאורך השנים עבד עומר הבן עם אביו תוך שהוא לומד את רזי המקצוע ולפני מספר שנים קיבל לידיו את הבעלות וניהול העסק תוך שריימונד המנוסה ממשיך לסייע לבנו בנושאים מקצועיים ובביצוע עבודות מורכבות הדורשות מיומנות גבוהה.

משך השנים ביצע העסק אלפי פרויקטים הן לקבלני בנין מובילים והן לציבור רחב של לקוחות פרטיים בכל רחבי הארץ, ובדרום בפרט. שיש דנור נהנה ממוניטין ארוך שנים של אמינות ומקצועיות, הקפדה על שירות לקוחות מיטבי ומהימנות מרבית תוך עמידה בסטנדרטים מחמירים של אמינות ושירות. הביטוי המיטבי למוניטין זה הינו לקוחות הממשיכים לעבוד עמנו לאורך שנים קבלני בנין עבורם אנחנו ספקים קבועים, ולקוחות פרטיים החוזרים אלינו בכל עת בה הם נזקקים לעבודות שיש.